Kullanıcı Adı :
Parola :
Beni Hatırla :
 Giriş  >>

KURUMSAL

NetMagic®, özellikle internet olmak üzere iletişim teknolojileri alanındaki her tür projeyi rahatlıkla pişirebilen ve ihtiyaç sahiplerine sunabilen bir teknoloji mutfağıdır.

Vizyonumuz; Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında hizmet veren muadilimiz şirketler içinde Türkiye'de en iyiler arasına girmek, Türkiye’deki başarılarımız ile yurt dışına da açılmak, özünde ileri teknoloji bilgisi, deneyimi, dinamik ve yetkin kadromuz ve girişimci, yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımımızla “bilişim sihirbazı olmak” tır.

Şirket Profili

2008 yılında kurulan NetMagic®, bilgi ve iletişim teknolojileri uzmanlığını, iş süreçlerinin idaresi ve yönetimindeki deneyimi ile birleştirerek, kurumların iş ve proje ihtiyaçlarına birebir cevap veren iş çözümleri geliştirir.

NetMagic® ekibi, yazılım geliştirme ve proje/süreç yönetiminde deneyimli, yenilikçi ve yaratıcı kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz en güncel teknolojileri kullanarak sektörün ihtiyaç duyduğu yenilikçi çözümlere yönelik projeler geliştirmektedir.

NetMagic® odağındaki sektörler; Internet, Mobil ve TV sektörleridir. Bu sektörlerde; Eğlence, İletişim/ Telekomünikasyon Hizmetleri ve e-Ticaret yazılımlarına ağırlık vermektedir.
Yetkinliklerimiz:

  • Sosyal Portal Yazılımı Geliştirme (Facebook, Netlog, Hi5, vs.)
  • Web ve Mobil tabanlı Single player/Multiplayer Oyun Yazılımı Geliştirme
  • Veritabanı Dizaynı ve Programlama
  • Web Sitesi Tasarımı, Programlama & Geliştirme
 
Copyright © 2011 Netmagic İletişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.