Kullanıcı Adı :
Parola :
Beni Hatırla :
 Giriş  >>

PROJELER

GamoPlay Game Portal [www.gamoplay.com]

Bu portal ile amaçlanan, son günlerde Dünyanın oyun sektöründeki gözbebeği olan “Türkiye”ye uluslar arası oyun üreticilerinin oyunlarını çekmek, bu oyunların bu portala entegrasyonunun sağlanması, Türkiye’de bu oyunları oynayan tüm kullanıcıların tek portal üzerinden bu oyunlara erişiminin sağlanması, bu oyuncular arasında portal aracılığı ile bir sinerji yaratılması ve Türkiye oyun pazarı dendiğinde dikkati ilk çekecek platformun bu portal olması, bu portalın uluslar arası oyun üreticileri açısından Türkiye pazarı dendiğinde içinde yer alınmasının “olmazsa olmaz” olacağı bir oluşum yaratmaktır.

Facebook Tavla [www.tavlabaz.com]

“Tavlabaz”, Facebook uygulaması olarak sanal dünyaya sunulmuş, Flash tabanlı Multiplayer bir tavla oyunudur. 1 milyondan fazla Facebook üyesi ile her ay milyonlarca oyunu görüntülü olarak oynatarak, tüm Dünya’daki Facebook uygulamaları arasında ilk 200’de yerini almıştır. Mevcut büyüme ivmesiyle 2010 yılı ortalarında ilk 100’de yer alması hedeflenmektedir.

Facebook Süper Penaltı [www.superpenalti.com]

“Süper Penaltı”, Facebook uygulaması olarak sanal dünyaya sunulmuş, Flash tabanlı Multiplayer bir futbol (penaltı) oyunudur. Oyuncuları online olarak karşılıklı penaltı çekişerek birbirlerini yenmeye çalışırken aynı zamanda kameralı olarak sohbet edebilmektedirler. 50bin Facebook üyesi ile her ay binlerce oyunu görüntülü olarak oynatmaktadır.

HoliganGame “Bir Taraftar Şarkısı” [holigan.ekolay.net]

eKolay işbirliği ile hayata geçirilen “HoliganGame”, 12-35 yaş arası taraftar hedef kitlesine yönelik, fun grupları yaratabilecek, tüm takım kitlelerini sanal tribünde buluşturan, Türkiye ve Dünya için vazgeçilmez olan futbol olgusunu işleyen, insanların içindeki futbol ve takım ruhunu perçinleyen İçerisinde;

  • Fanatikliğin asıl amaç olduğu,
  • Ezeli rekabetin hiç bitmediği,
  • Tezahüratların hiç susmadığı,
  • Sonuna kadar takım ruhunun yaşandığı,

Text ve grafik tabanlı ücretsiz bir “Online Strateji” oyunudur.

Lordus Game [www.lordus.com]

LordusGame, oyun sektörünün hiç de yabancı olmadığı uzay oyunu temasını içeren text ve grafik tabanlı bir oyundur. Mikrop Prodüksiyon Organizasyon şirketi için tarafımızdan geliştirilmiş ve hali hazırda ortaklığımızın devam ettiği oyun, Ocak 2010 itibari ile hayata geçmiş ve hızlı bir büyüme kat etmiştir.

Flash Game Portal [www.oynadoyma.com]

Gün içinde kafayı dağıtmak için yediden yetmişe herkesin mutlaka dahil olduğu flash oyun çılgınlığı furyasında NetMagic de bu portalı ile yer almaktadır. Bu protalda hızlıca ve en basit şekli ile oynanabilecek en gözde flash oyunlar kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Copyright © 2011 Netmagic İletişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.